Początek

Jakoś czy Jakość?

Pandemia jest z nami już prawie rok. Od tego czasu wiele biznesów, spraw, spotkań przeniosło się do sieci. Przyzwyczailiśmy się do tego się do tego, że coraz więcej musimy robić online, a w zasadzie każdy biznes, który nie przeniósł się do sieci jest prędzej czy później skazany na niepamięć, nieistnienie. Znak naszych czasów? Być może!
I chyba musimy się do tego przyzwyczaić.Jednak podstawowym pytaniem jakie należy sobie dziś zadać jest właśnie tytułowe: “Jakoś cz Jakość?”.

Człowiek – najlepsza inwestycja w siebie

Ponoć przysłowia są mądrością narodu, a jedno z moich ulubionych ostatnio to” umiesz liczyć – licz na siebie”. W  ostatnim czasie u mnie bardzo się ono sprawdza. Czasu który poświęcisz sobie nie zabierze ci nikt, a umiejętności, które zdobędziesz zostaną z Tobą na zawsze. Jednak pamiętaj, że organ nieużywany zanika. Dlatego ważne jest by być dla siebie dobrym. Pokochaj i zaakceptuj siebie takim jakim jesteś. Z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Życie z planem czy bez planu?!

Nowy Rok to zwykle dzień odpoczynku po minionej zabawie sylwestrowej, ale także i czas przemyśleń i postanowień. Każdy z nas w tym czasie wyznacza sobie nowe cele i wyzwania. Robi plany i snuje marzenia. Ale czy są one do spełnienia?

Święta, święta i Po…dsumowanie roku!

Na te szczególne święta czekamy cały rok. Od grudnia odliczamy dni – np. na kalendarzu adwentowym, szczególnie dzieci. Potem 2 dni przed świętami odliczamy godziny i minuty. Wigilia mija nawet nie wiesz kiedy. Odwiedziny rodziny, u rodziny i budzisz się już po świętach. A potem jeszcze chwila, krok i Sylwester, Nowy Rok.

Florysta – o tym jak dziecięce marzenia zmieniły się w pasję

  • by

Florysta zajmuje się nie tylko wykonywaniem bukietów czy układaniem kwiatów. Często wykonujemy także dekoracje i pakujemy prezenty, tworzymy  naczynia i ekspozycje nie tylko kwiatowe. Florysta staje się dekoratorem wnętrz, rękodzielnikiem, malarzem, krawcem i wszystkim po trochu. Teraz już wiem, że florysta to ja! A Florystyka to moja pasja!

Od początku.. Czyli początki bywają trudne…

Jak to się wszystko zaczęło?! „Na początku było Słowo” – to pierwsze co przychodzi mi na myśl w tym temacie, jednak żeby nie tak podniośle, wyniośle, bez patosu i zadęcia… Choć rzeczywiście od słowa do słowa i się zaczęło…